Contact

Taverbo-Sabo is te bereiken via onderstaande gegevens.

Taverbo-Sabo
De Voetboog 18
5283WL Boxtel
Telefoon: 0411 678889
email: secretariaat@taverbo.nl
Postadres
Händelstraat 19
5283KM Boxtel

Briefpost alleen op dit adres



Hieronder treft u de contactpersonen binnen de vereniging. Heeft u algemene vragen of opmerkingen? Stuur dan een bericht via onderstaand Contactformulier.

Bestuur

Bestuursfunctie Naam Telefoon E-mailadres
Voorzitter / Cluster 1 Wilbert van Ruremonde 0411607918 wilbertvruremonde@taverbo.nl
Secretaris / Cluster 2 Hans van der Aa 0411684180 secretariaat@taverbo.nl
Penningmeester / Cluster 3 Uschi Meeuwis 0637083239 uschi@taverbo.nl
Bestuurslid / Cluster 4 Eric Peeters 0623272706 e.j.d.peeters@home.nl

Contactpersonen Managers

Contactpersoon Naam Telefoon E-mailadres
Algemene zaken Hans van der Aa 0411684180 secretariaat@taverbo.nl
Barzaken Corné Kuijpers 0627215799 ckuijpers@hotmail.com
Bestuurszaken Wilbert van Ruremonde 0411607918 wilbertvruremonde@taverbo.nl
BRTC + RBW Ad Brekelmans 0624966263 alj.brekelmans@ziggo.nl
Communicatiebeleid Daan de Koning webmaster@taverbo.nl
Externe Samenwerking Hans van Haaren 0640937950 hvanhaaren@home.nl
Gebouwbeheer Mari van Dijk 0611756075 mgvandijk@home.nl
Ledenwerving en Behoud Gijs Klop 0620397620 gijs_klop@hotmail.com
Penningmeester/Ledenadministratie Uschi Meeuwis 0637083239 uschi@taverbo.nl
PR/Sponsoring Teun Vlaminckx 0647871601 teun.vlaminckx@hotmail.com
Trainerszaken Michel Sperling michel@taverbo.nl
Vrijwilligersbeleid Eric Peeters 0623272706 e.j.d.peeters@home.nl
Wedstrijdzaken Annelieke de Rooij 0614454910 wedstrijdsecretariaat@taverbo.nl

Contactpersonen uitvoerders

Uitvoerder Naam Telefoon E-mailadres
Interne Activiteiten/ Interne Toernooien Hans Fonken 0647940234 hans.fonken@gmail.com
Externe Toernooien Donie de Groot 0411674983 doniebkant@hotmail.com
Vertrouwenspersoon Henk IJseldijk 0411674318 hijsseldijk@ziggo.nl
Vertrouwenspersoon Dinie vd Niewenhuizen 0411673433 dvdnieuwenhuizen@ziggo.nl
Wedstrijdsecretaris Annelieke de Rooij 0614454910 wedstrijdsecretariaat@taverbo.nl

Formulier